בטיחות

siteadmin 20/12/2017

סכנות אורבות לנו בכל פינה; במשרד, בדרכים, אפילו בבית. לפתע אנו עלולים לאבד שיווי משקל ולמעוד, או להיפגע ממשהו שלא נמצא בשליטתנו – את רוב המפגעים הללו ניתן לחזות מראש. תחום ההגנה מפני פגיעות אלו, נקרא בטיחות והוא מלווה אותנו בכל מקום. 

כדי להעלות את המודעות ולהרחיב את הידע בנושא התמודדות עם סכנות אפשריות, רצוי לפנות לחברה המתמחה בהדרכות בנושאי בטיחות, וכדאי שתהיה מקצועית בעבודתה. חברת שחר הנדסת בטיחות היא הכתובת שלכם – אנו עוסקים במגוון נושאי בטיחות, החל מהדרכות (במבנים, בעבודה ועוד..), בטיחות באש, למפעלים, ביצוע אבחונים ומתן ייעוץ לשיפור תנאי הבטיחות, ועוד.

 

בטיחות כחלק מהשגרה

בטיחות היא אלמנט נלווה להמון תחומים אחרים ביום יום שלנו, שעלולים להתגלות כמסוכנים אם דרכי הפעולה שלנו במסגרתם לוקה בחוסר ידע או חוסר תשומת לב, למשל:

• בטיחות במבנים – בטיחות בגובה, נתיבי מילוט וחירום, התנהלות בזמן שריפות.

• בטיחות בתנועה – בתעופה, בשייט, בדרכים.

• בטיחות בעבודה – אמצעי הגנה, הערכת סיכונים, תחקיר לאחר אירוע, בריאות תעסוקתית, עבודה עם חומרים מסוכנים.

• בטיחות ילדים – בבית, במוסדות החינוך, בדרכים, במרחב הציבורי.

• בטיחות במרחבים ציבוריים – בבריכות שחייה, בחוף, במרכזים ציבוריים.

 

בטיחות

ראש קטן – סכנות גדולות

להיות מודעים לסכנות הטמונות בשגרת היום יומית זה לא מספיק, חשוב גם לדעת להיות מוכנים לקראתן וכיצד להתמודד איתן במקרה של אירוע. הדרך הטובה ביותר לכך, היא כמובן ללמוד מהטובים ביותר. בדיוק בשביל זה, אנחנו בחברת שחר הנדסת בטיחות עומדים לרשותכם. בראש מעיינינו עומדים הלקוחות שלנו, כאשר מטרתנו העיקרית היא לסייע להם לשפר את רמת הבטיחות והעלאת המודעות שלהם לסכנות האופציונליות סביבם. אל תקטינו ראש, זכרו שידע יכול להציל חיים.

מעוניין להצטרף לשירות?
    פוסטים אחרונים

    לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

      קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
      Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support