קורס נאמן בטיחות

siteadmin 12/02/2018

בהתאם לדרישות חוק ארגון הפיקוח על העבודה ותקנותיו, על ארגונים המעסיקים מעל 25 עובדים, לשלוח לפות 2 מהם לבצע קורס נאמן בטיחות. מעבר לחוק, מדובר בחובה מוסרית של הארגון כלפי העובדים שלו – מניעת תאונות עבודה, סילוק מפגעים וסיכונים העלולים לשבש את מהלך יום העבודה וחיי העובדים שלנו, מודעות וערנות לנושאי בטיחות שעובדים בדרך כלל לא שמים לב אליהם, כל אלו מהווים חלק מתפקידיו של נאמן הבטיחות והופכים אותו לגורם בעל חשיבות עליונה בכל ארגון.

 

קורס נאמן בטיחות – חשיבות עליונה בארגון

בישראל, ארגונים רבים הבינו את החשיבות הרבה שיש לכוח האדם שלהם. העובדים הם הברגים הקטנים הפועלים יחדיו להנעת המערכת כולה, ובלעדיהם הארגון לא יכול להתקיים. קורס נאמן בטיחות לעובדים הוותיקים שייבחרו לבצע אותו, הוא דרך אחת להבטיח ששגרת העבודה תישאר ידידותית לעובדים, ובעיקר בטוחה להם.

חובותיו של נאמן הבטיחות בארגון הינן רבות, מדובר בתפקיד שלא ניתן להתייחס אליו בקלות ראש. בין היתר יפעל נאמן הבטיחות בתחומים הבאים:

  • הדרכת עובדים בנושאי בטיחות.
  • דיווח שוטף למעביד במקרים של אבחון בליקוי בטיחותי.
  • הכרת כל מסמך אחר הנוגע לבטיחות וגיהות שחלה החובה לאכוף אותו עפ"י חוק.
  • ללוות את מפקח העבודה\ממונה הבטיחות בביקוריו במקום העבודה.
  • קידום נושאי הבטיחות בעבודה.
  • ועוד.

קורס נאמן בטיחות

בטיחות במקום הראשון

תפקידו של נאמן הבטיחות דורש ממנו אחריות ומוסריות רבים – עליו להיות מודע לכך שבריאותם ולפעמים גם חייהם של חבריו לעבודה נמצאים בידיו. חברת ר.כ שחר הנדסת בטיחות הינה חברה המתמחה בתחומי בטיחות רבים, ומעבירה קורסי נאמני בטיחות מהמקצועיים ביותר. את הקורסים מעבירים אנשי מקצוע וותיקים ובעלי ניסיון בהדרכה. אנו נחזיר אליכם את העובדים שלכם כשהם מצוידים בידע האיכותי ביותר בכל הקשור לנושאי הבטיחות במקום העבודה, לשגרת עבודה בריאה יותר ובטוחה יותר!

קורסים נאמן בטיחות

על כל מעסיק מוטלת האחריות לדאגה לבטיחותם ולשלומם של העובדים. אין מדובר בעניין מוסרי בלבד אלא בדרישה המתחייבת על פי חוק וזאת על מנת להבטיח שמירה על בריאותם של העובדים ולהגן עליהם מפני כל סיכון וחשש לפגיעה או מחלה. כל בעל ומנהל מפעל, חברה או ארגון בעל אחריות, ימצא לנכון להשקיע בנושא הבטיחות בעבודה, כאשר האמצעים היעילים לכך הינו הכשרה ומינוי של נאמן בטיחות. באופן עקרוני, כמעט בכל ארגון יש ממונה בטיחות הנושא על כתפיו אחריות לתחום ההגנה והבטיחות במקום העבודה, כאשר תפקידו המרכזי והעיקרי הינו למנוע תאונות עבודה, פגיעות ופציעות שונות וכו'. מנהלי חברות וארגונים המבינים את חשיבות נושא הבטיחות בעבודה, יעבו את מערך הבטיחות ובנוסף לממונה הבטיחות יכשירו עובדים כנאמני בטיחות באמצעות שליחתם לקורס נאמני בטיחות בו הם יקבלו כלים ומיומנויות מקצועיים למילוי תפקידם בצורה הטובה ביותר. למידע נוסף על הקורס, פנו אל שחר הנדסת בטיחות.

החשיבות והתרומה של קורס נאמן בטיחות

בעלי חברות ומנהלים יכולים לבחור האם לשלוח את אחד מהעובדים שלהם להכשרה והסמכה כנאמן בטיחות או להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית חיצונית המעבירה קורס נאמן בטיחות. חברות ומפעלים שבוחרים לשלוח עובדים לקורס נאמני בטיחות ייהנו לאחר תום ההכשרה מבוגרים שרכשו מיומנויות, ידע וכלים מקיפים ויעילים להתמודדות נכונה עם האתגרים השונים העומדים בפניהם מבחינת הבטיחות במקום העבודה. קורס נאמן בטיחות כולל העברת ידע תיאורטי ומעשי, הדרכות ותרגולים העוסקים כולם בבטיחות בסביבת העבודה ומתעדכנים באופן שוטף. בקורס נלמדות טכניקות ושיטות, מתקדמות, יעילות וחדשניות המאפשרות לבוגרי הקורס לבצע את תפקידם בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

קורס נאמן בטיחות – הכשרות מקצועיות והטמעת מערכות ופתרונות בטיחות למקומות עבודה

חברת שחר הנדסת בטיחות פועלת בתחום הבטיחות ונחשבת למובילה בתחומה. צוות המומחים שלנו הינו בעל ידע, ניסיון ומיומנות במתן מגוון רחב של שירותים מקצועיים ופתרונות בתחום הבטיחות בסביבת העבודה בהם: טיפול בחומרים מסוכנים, הדרכות בטיחות, הטמעת מערכות ניהול בטיחות ואיכות ועוד. החברה מכשירה עובדים כנאמני בטיחות ובכך תורמת להגברת המודעות לחשיבות השמירה על סביבת עבודה בטוחה והיכולת לשמור על בריאות העובדים ולמנוע תאונות עבודה.

 

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support