עבודה בגובה

siteadmin 28/12/2017

בכל הארגונים כולם, העובדים הם הגלגל המניע את המערכת. הם אלו שמבצעים את העבודה ותפקודם משפיע על החברה כולה, לכן חשוב לשמור עליהם ועל ביטחונם, ולוודא כי הם מבצעים את תפקידם בצורה נכונה ובטיחותית. אחת הדרכים לעשות זאת היא לוודא שהעובדים יעברו הדרכה בגובה ממדריכים מומחים ומקצועיים, בהתאם לתקנות משרד התמ"ת, למקום העבודה והתפקיד אותו עליהם לבצע.

הדרכה בגובה – למי זה מתאים?

משרד התמ"ת פרסם תכנית מפורטת להכשרת עובדים בכל תחום הכולל עבודה בגובה. על עובדים אלו להיות מעודכנים תמיד, ולרענן את הידע שלהם על בסיס תקופתי קבוע, וזאת בשל הסיבה שעובד הפועל בגובה, עומד מול תנאים וסיכונים שאדם שאינו עובד בגובה, לא מתמודד איתם. אדם שעבר הדרכה בגובה יהיה מסוגל להתמודד עם יותר סיטואציות מסוכנות ואף לדאוג לשלומם של הקולגות שלו. הדרכה זו מתאימה לאלו העוסקים ב:

• עבודה על סולמות

• סלי הרמה 

• בימות מתרוממות ופיגומים ממוכנים

• פיגומים נייחים

• גגות (התקנת דודי שמש וצלחות לווין, התקנת גגות רעפים..)

• הרחקת יונים 

• מבני קונסטרוקציה 

• ועוד

הדרכה בגובה

שחר הנדסת בטיחות – מומחים לבטיחות בכל מקום!

הדרישה לעבור הדרכות בגובה חלות על כל עובדי החברה – החל מבעלי החברה, המנהלים והעובדים. הדרכות אלו כוללות פרקים עיונים בהם יינתנו הגדרות לבטיחות ותאונות, כיצד למנוע אותן או להתמודד איתן במידה וחלילה אנו נתקלים במצב אמת. בנוסף, יתנסו התלמידים בפרק מעשי הכולל שימוש במתקנים ובאמצעי בטיחות, ובהדמיות של מצבי סיכון. כל ההדרכות מועברות על ידי מדריכים וותיקים ואמינים, בעלי ניסיון רב וידע בתחום הבטיחות בעבודה בגובה. אנו בחברת שחר הנדסת בטיחות מציבים לעצמנו סטנדרטים גבוהים במיוחד, על מנת לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, ולשלוח אתכם לשטח כשאתם מצוידים בידע הטוב ביותר לעבודה בגובה!

הדרכה בגובה – רמת בטיחות גבוהה בעבודה

הדרכה בגובה הניתנת על ידי גורמי מקצוע מומחים מהווה מרכיב חשוב ומרכזי בניסיון להגביר את רמת הבטיחות בעבודה. שילוב של הדרכות בגובה המועברות על ידי מדריכים בעלי הכשרה והסמכה מתאימה, מהווה פתרון נכון וכדאי בכל פרויקט בנייה. הקפדה על מתן הדרכות לעובדים בנושא בטיחות העבודה בגובה, מעידה על מידת הדאגה שלכם לבריאותם ושלומם של העובדים. כל חברה שמכבדת את עצמה, חשוב שתספק לעובדיה תשתיות בטיחותית נאותה והולמת. לפרטים נוספים בנושא פנו אל חברת שחר הנדסת בטיחות.

החשיבות והתרומה של הדרכה בגובה

הדרכה בגובה כוללת התייחסות למגוון רחב של נושאים ופרמטרים שנועדו להבטיח עמידה בכללי, בנהלי ובתקנות הבטיחות הנדרשים. התשתית הבטיחותית מתחילה בהקמה נכונה של פיגומים התאם להוראות הקבועות בחוק. על מנת להבטיח את יציבות הפיגומים יש לבצע בדיקה מקדימה על ידי גורמים מורשים וכן לוודא לאורך תהליך הבנייה והעבודה, באמצעות בדיקות שוטפות, כי רמת הבטיחות נשמרת. בנוסף, חשוב להעמיד לרשות העובדים בגובה ציוד וכלים תקינים וכן להקפיד כי הם נוקטים בכל אמצעי הזהירות ומצוידים בציוד מיגון. בנוסף להגנה על העובדים בגובה, יש להכין שלטי וסימני אזהרה באתר הבנייה במקומות שיקבע אחראי הבטיחות בפרויקט. השילוט נועד להרחיק עוברי אורח מאזורים בהם יש סכנה לנפילה של חפצים כבדים מגובה רב.

מה כוללות הדרכות בטיחות עבודה בגובה?

במסגרת הדרכות עבודה בגובה, העובדים לומדים על ציוד ועל תשתיות הבטיחות העומדים לרשותם ושבהם הם עושים שימוש. צוות ההדרכה מציג את האופן בו על העובדים בגובה להתנהל וכיצד יש לעשות שימוש בעזרים שונים וזאת על מנת למקסם את מידת ורמת בטיחותם ובמטרה לשמור על שלומם ובריאותם של הסובבים אותם. מעבר לחומר התיאורטי הנלמד ולעובדה החשובה כי העובדים עוסקים בנושא הבטיחות, הרי שההדרכות כוללות פעילות מעשית והטמעה של כללי התנהגות ועבודה נכונים.

פתרונות בטיחות בעבודה והעברת הדרכות בגובה על ידי מומחים

חברת שחר הנדסת בטיחות פועלת בתחום הבטיחות בעבודה ומעבירה הדרכות בגובה, הדרכות בנושא חומרים מסוכנים והטמעת מערכות ניהול. צוות המומחים והיועצים שלנו יעניק לכם שורה של שירותים ופתרונות בהתאמה מלאה לצרכים האישיים שלכם ולאופי הפעילות של החברה וכל זאת במקצועיות, אחריות, אמינות וביחס אישי ואדיב.

מעוניין להצטרף לשירות?




    פוסטים אחרונים

    לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

      קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
      Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support