קורס נאמני בטיחות בעבודה

siteadmin 25/12/2017

מטרת קורס נאמן בטיחות בעבודה

להכשיר את המשתתפים כנאמני בטיחות, להקנות ידע בנושאי הבטיחות והגהות התעסוקתית באופן שיאפשר את קידום נושאי הבטיחות במקום עבודתם, למנוע ולהפחית סיכונים בסביבת העבודה.

קהל היעד
מנהלים, עובדים וחברי וועדת הבטיחות

נושאי הלימוד

 • יסודות תורת הבטיחות (חוקים ותקנות בתחום הבטיחות).
 • ועדת בטיחות ופעולותיה.
 • עקרונות הגנת מכונות.
 • ארגונומיה- הנדסת אנוש.
 • חומרים מסוכנים.
 • סקר סיכונים וסקרי מפגעים.
 • סיכוני חשמל.
 • ציוד מגן אישי

ועוד נושאים מגוונים בהתאם לדרישות מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית.

היקף הקורס: 24 שעות( 3 ימים) יום בשבוע בין השעות 08:30-16:00

מיקום: מתחם Mix Zone, היוצרים 3 אזור תעשייה צפוני לוד, בתנאי אירוח מלא וארוחת צהריים.

סיום הקורס: תוענק תעודת נאמן בטיחות.

לשון החוק…

 • חוק ארגון הפיקוח על העבודה 1954 סעיף 10 (פרק שני) קובע שבכל מפעל המעסיק לפחות 25 עובדים יש להקים ועדת בטיחות המורכבת מנציגי העובדים ונציגי המעביד באורח שווה.
 • חוק ארגון הפיקוח סעיף 19 (פרק שני לחוק) קובע כי מפעל שקיימת בו וועדת בטיחות, יהיו נציגי העובדים בוועדה וכן עובדים אחרים שמינתה הוועדה הנאמנים לענייני בטיחות וגהות באותו מפעל/ חברה.
 • תקנות ארגון הפיקוח על העבודה (מסירת מידע והדרכת עובדים), 1999 סעיף 4 קובע:
  מחזיק במקום עבודה יכשיר את נאמני הבטיחות ואת חברי ועדת הבטיחות כמשמעותם בפרק השני לחוק, לביצוע תפקידיהם לפי סעיף 14 לחוק, הכשרה כאמור תינתן באמצעות מוסד או אדם אחר שאישר לכך מפקח עבודה ראשי.

 

לרישום: 073-7421999

קורס נאמני בטיחות בעבודה

קורס נאמן בטיחות של שחר הנדסת בטיחות

בין שירותיה המגוונים של חברת "שחר הנדסת בטיחות" ניתן יהיה למצוא גם את קורס נאמני בטיחות אשר נועד להכשיר את הנציגים הנבחרים מהעסק שלכם לשם שמירה על הבטיחות בסביבת העבודה. נוכחותם של נאמני הבטיחות נדרשת בשעה שמדובר בארגון אשר מונה למעלה מ – 25 עובדים. כך שגם מפעלים ומעבדות יאלצו למנות נציגים אלו ולוודא כי הם מקבלים את ההכשרה הטובה ביותר בתחום. כך יוכלו לחזור למקום עבודתם ולוודא כי אין מפגעי בטיחות וליקויים שונים אשר מסכנים את צוות העובדים או הציוד אשר נמצא במקום.

מה מעניק קורס נאמני בטיחות ?

הנחיות משרד הכלכלה והתעשייה קובעות כי כל ארגון, אשר מונה למעלה מעשרים וחמישה עובדים, חייב להחזיק בוועדת בטיחות אשר תכלול נציגי הנהלה ונציגי עובדים. כלל הנציגים הללו יהיו נאמני בטיחות. על מנת שיוכלו לבצע את תפקידם החדש בצורה היעילה ביותר, יהיה עליהם לעבור קורס נאמני בטיחות אשר יכשיר אותם ויעניק לכם את כל המידע לו זקוקים בכדי שיוכלו לזהות ליקויי בטיחות ולמצוא את הדרך היעילה ביותר להתמודד עימם.

בסיומו של הקורס נאמני הבטיחות יוכלו להתחיל בתפקידם החדש ולסייע בשמירה על סביבת עבודה בטוחה, להתריע על מפגעי בטיחות, להדריך את כלל העובדים בארגון בכל נהלי הבטיחות החשובים והחיוניים אשר נועדו לשמור על ביטחונם בעת העבודה ולהפחית את הסיכוי לתאונות עבודה.

הופכים את מקום העבודה לבטוח יותר

לצערנו, תאונות עבודה עשויות להתרחש במקומות שונים ובזמנים רנדומליים. בעוד שפעם נדמה היה כי אין דרך בה ניתן למנוע את המצבים הללו, כיום כל עסק יודע כי על העובדים לשמור על נהלי בטיחות מדויקים ולבצע תחזוקה שנתית של כלל המתקנים והציוד של הארגון. הדרך היעילה ביותר לוודא כי הארגון שלכם אכן פועל בצורה הבטוחה ביותר יהיה מינוי של נציגים לתפקיד של נאמני בטיחות. את ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר לאותם הנציגים, ניתן יהיה לקבל באמצאות חברת "שחר הנדסת בטיחות". חברתנו זמינה לכם בכל עת ותשמח לסייע בהפיכת מקום העבודה לבטוח יותר בעבור כלל הנוכחים.

הרשמה לקורס נאמן בטיחות של שחר הנדסת בטיחות

עוד מידע על קורס נאמן בטיחות

מטרתו של קורס נאמן בטיחות היא בהכשרתו של העובד הנבחר לתפקיד זה ולהקנות בעבורו ידע בנושאי הבטיחות והגהות התעסוקתית, כך שיתאפשר קידום נושאי הבטיחות השונים בסביבת העבודה, זאת לצד מניעת והפחתת סיכונים מיותרים במקום העבודה. את ההכשרה של נאמני הבטיחות שנבחרו בעסק שלכם ניתן יהיה לרכוש בעזרתה של חברת "שחר הנדסת בטיחות". חברתנו הוקמה מתוך שאיפה לקדם את נושא הבטיחות במקומות העבודה ועל כן עוסקת בהיבטים שונים של שירותי הבטיחות, ההכשרות וההדרכות לעובדים. זאת לרבות עריכת סקרי סיכונים למפעלים בשיטות שונות, הקמה והטמעה של מערכות ניהול בטיחות והיערכות לשעות חירום – לרבות עריכת תרגילי סימולציה.

מה לומדים במהלך קורס נאמן בטיחות ?

קורס נאמן בטיחות נועד להכשיר את נאמני הבטיחות, כך שיוכלו לחזור אל מקום תעסוקתם ולפקח על הבטיחות במקום, לזהות ליקויי בטיחות ולטפל בהם בהקדם. הקורס יכלול את הנושאים הבאים:

 • יסודות תורת הבטיחות – חוקים ותקנות בתחום הבטיחות.
 • ועדת בטיחות ופעולותיה.
 • עקרונות הגנת מכונות.
 • ארגונומיה.
 • חומרים מסוכנים.
 • סקר סיכונים.
 • סקרי מפגעים.
 • סיכוני חשמל.
 • ציוד מגן אישי.
 • נושאים משלימים בהתאמה לדרישותיו של מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית.

מעבר לנושאים הללו חשוב לציין כי קורס נאמן בטיחות ייבנה בהתאמה למקום העבודה והתהליכים הפנימיים אשר מתרחשים בו. כך ניתן יהיה להכשיר את נאמן הבטיחות בצורה היעילה ביותר ולהבטיח כי יתאפשר קידום של נושאי הבטיחות השונים בסביבת העבודה.

מונעים תאונות עם "שחר הנדסת בטיחות"

מקומות העבודה של אנשים רבים עשויים להיות מסוכנים בעבורם, זאת בעיקר בשעה שאין העובדים מקפידים על שמירה של נהלי הבטיחות או כשלא מתבצעות בדיקות תחזוקה שנתיות לכלל הציוד. חברת "שחר הנדסת בטיחות" תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהקניית כל הכשרה נחוצה על מנת לוודא כי העסק שלכם יצליח לשמור על הבטיחות בסביבת העבודה וכך להגן על העובדים, למזער מפגעי בטיחות ולמנוע תאונות. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח להרחיב אודות שירותי החברה המגוונים.

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support